查看: 3171|回复: 1

走性感綫路的歌星Doda

[复制链接]
扫一扫,手机访问本帖
发表于 2008-3-27 02:05:58 | 显示全部楼层 |阅读模式
波华资讯微信公众号
Doda (Virgin) - Szansa 歌名叫:機會
下载此影片!

相关帖子

 楼主| 发表于 2008-4-5 00:54:34 | 显示全部楼层
全部原汁原味的翻譯: 歌名:Szansa 机会 Byłam w tym miejscu 我到过了 gdzie człowiek na ziemi 活人进入 już dosięga piekła bram 地狱的那个地方 ból i cierpienie, wciąż niezrozumienie: 痛苦和不理解 "Dlaczego właśnie ja? “为什么就是我?” Gdy sił mi zabrakło, 当已经坚持不下去 spojrzałam przez okno, 我看了窗外 by zatęsknić jeszcze raz. 再一次想念 Widziałam człowieka, 看到了一个人 smutny, bo czekał. 他难过的等带着 Nie doceniał tego co ma. 不知道珍惜他所拥有的 Szansę znów dostałam, 我又获得了一次机会 ty ją ciągle masz. 这机会你一直有 Więc nie martw się! 所以别当心 Uśmiechnij się! 笑一笑 Nie jest tak źle, problemy są, 不至于那么懷!困难虽有 lecz zdrowie masz, by rozwiązać je. 但你的健康帮你解决 Więc nie martw się! 所以别当心 Uśmiechnij się! 笑一笑! Nie jest tak źle, 不至于那么懷 nie tylko ty 不知你一个人 dotykasz dna, 落到底 by znów odbić się. 然后,又弹回来 Więc nie martw się! 所以别当心 Uśmiechnij się! 笑一笑! I doce to, że żyjesz jak ja. 象我一样,珍惜你的生命 Spraw, by to dzie silny jak chcesz. 让这一天很美好 Więc nie martw się! 所以别当心 W pracy problemy, 工作不顺利 szef nie docenia 上司没表扬你 i nie wierzy w ciebie nikt. 没人信任你 Kochana zdradziła, świat się zawalił. 亲爱的离去了,全世界塌掉 Dobra mina do złej gry. 你在假微笑 Nie masz przyjaciół, od dziecka wyśmiany. 没有朋友,从小被欺负 Na krok z domu nie chcesz wyjść. 烦得不想出门 Lub dawno nie zjadłeś ciepłego obiadu, 或许很久没吃过一顿热饭 stara szmata zamiast drzwi! 门挂着一块脏布 Szansę znów dostałam, 我又获得了一次机会 ty ją ciągle masz. 这机会你一直有 Więc nie martw się! 所以别当心 Uśmiechnij się! 笑一笑 Nie jest tak źle, problemy są, 不至于那么懷!困难虽有 lecz zdrowie masz, by rozwiązać je. 但你的健康帮你解决 Więc nie martw się! 所以别当心 Uśmiechnij się! 笑一笑 Nie jest tak źle, 不至于那么懷 nie tylko ty 不只是你一个人 dotykasz dna, 落到底 by znów odbić się. 然后,又弹回来 Więc nie martw się! 所以别当心 Uśmiechnij się! 笑一笑 I doce to, że żyjesz jak ja. 象我一样,珍惜你的生命 Spraw, by to dzie silny jak chcesz. 让这一天很美好 Więc nie martw się! 所以别当心 Uśmiechnij się! 笑一笑 Nie jest tak źle, problemy są, 不至于那么懷!困难虽有 lecz zdrowie masz, by rozwiązać je. 但你的健康帮你解决 Więc nie martw się! 所以别当心 Uśmiechnij się! 笑一笑 Nie jest tak źle, 不至于那么懷! nie tylko ty 不只是你一个人 dotykasz dna, 落到底 by znów odbić się. 然后,又弹回来 Więc nie martw się! 所以别当心 Uśmiechnij się! 笑一笑 I doce to, że żyjesz jak ja. 象我一样,珍惜你的生命 Spraw, by to dzie silny jak chcesz. 让这一天很美好 Więc nie martw się! [ 本帖最后由 l.l.xiong 于 2008-4-5 00:57 编辑 ]
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | 加入我们

本版积分规则

办公地址|手机版|首页广告|关注微信|加入我们|合作伙伴|联系方式|民藏人|波兰华人资讯网

GMT+8, 2024-10-5 20:25 Powered by Discuz! X3.4 © 2001-2013 Comsenz Inc.

特别声明:本站提供网上自由讨论使用,所有个人言论仅代表网友本人观点,并不代表本论坛立场,本站不负任何法律责任转载本站内容请标明文章作者和出处! 网站地图:SITEMAP.XML

拒绝任何人以任何形式在本网站发表与中华人民共和国法律相抵触的言论

 

快速回复 返回顶部 返回列表